random_image2.jpg

Villa Bereket 30 yıllık bir birikim ile kendini geliştirmiş ve Kuşadasında sayılı inşaat şirketleri arasında yerini almıştır.Bereket inşaat olarak satmış olduğumuz her inşaatın bakım ve onarımını yapıp sizlere vermeyi taahüt ederiz.Yaptığımız çalışmalar Ege bölgesi Kuşadası ve çevresinde olmak üzere refaranslarımızla ön plana çıkmış bulunmaktadır.inşaat yapım ve onarım dalında kendimizi kanıtlamış yapmış olduğumuz çalışmalarla Kalite ve insan ilişkilerimizi ilke edinmiş bulunmaktayız.
Dürüst ve gerçek Emlakçılık anlayışımızla Yerli ve yabancı müşterilerimize KUŞADASI,SOGUCAK,DİDİM'E KADAR olan temsilciliklerimizle her türlü isteklerinize hizmet vermeye devam edeceğiz.
-Bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜRLER... 
"BİZ SİZİNLE SİZLER EVİNİZLE MUTLU OLUN" Firmamız Kuşadasında büyük hak ve hukuk mücadelesi veren hem inşaatçılıK alanın hakkını sonuna kadar savununan KUŞEMDER (Kuşadası Emlak Müşavirleri Derneği) üyesidir.Kuşadasın da sınırlı sayıda emlak firmasının üye olduğu kuşemder birbakıma güvencenizdir.Bizde BEREKET Emlak olarak bu logonun da güvencesi altındayız.Kuşemder hakkında bilgi almak için www.kusemder.org adresini ziyaret edebilirsiniz...

Misyonumuz

  • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  

  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  

  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  

  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  

  • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  

  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  

  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Visyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.